اخبار, نمایشگاه ها

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

شرکت دام آریا مبتکرین الوند، مقدم شما عزیزان را به هفدهمین نمایشگاه بین المللی تهران گرامی می دارد.

تاریخ شروع نمایشگاه: ۹۷/۶/۱۵
تاریخ پایان نمایشگاه: ۹۷/۶/۱۸

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۱۵ لغایت ۱۸ شهریور ماه، در محل دائمی نمایشگاه تهران، برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت های داخلی و خارجی حضور داشتند. این شرکت ها، آخرین و جدیدترین تولیدات و محصولات، خدمات و برنامه های خود را ارائه کردند.

این نمایشگاه از حمایت معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، بخش کشاورزی و دامپروری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان دامپزشکی کشور، اتحادیه ها و تشکل های مرتبط با صنعت، برخوردار بوده است.

هدف از این نمایشگاه، ایجاد ارتباط بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان خدمات این صنعت، و گسترش شبکه های تعامل و همکاری می باشد. این نمایشگاه جایگاه ایده آلی برای تولیدکنندگان دارد و کیفیتی که مصرف کنندگان میخواهند را تضمین میکند.

در این نمایشگاه، شرکت داما باکس سم چینی هیدرولیک را در معرض نمایش قرار داد. این باکس، برای اولین بار در ایران و توسط گروه تحقیق و توسعه داما، طراحی و ساخته شده است. همان طور که انتظار می رفت، این باکس مورد استقبال و بازخورد قوی گاوداران و دامپزشکان مطرح کشور از جمله، دکتر محمدنیا، دکترمحی الدینی و دکتر نوروزیان قرار گرفت.

image_pdfimage_print

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *