واحد طراحی و ساخت

نظر به اهمیت استفاده از محصولات با کیفیت و همچنین ارائه خدمات و گارانتی محصولات، شرکت داما بعنوان تنها سازنده اتواع باکس های سم چینی مناسب با تمام دامداری های سراسر کشور و همچنین تجهیزات دامپروری، اقدام به سفارش گذاری و ساخت محصولات مورد نیاز دامپروری ها نموده است. چرا که تامین این تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در اولویت کار خود قرار داده است.

خدمات گارانتی و وارانتی

کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت داما دارای مدت زمان مشخص گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش (وارانتی) می باشد که بر مینای قرارداد امضا شده، لازم الاجرا می باشد. تامین قطعات: در بخش خدمات پس از فروش (وارانتی) تمامی قطعات بکار رفته در محصول تا ده سال قابل تامین می باشد.
همچنین آموزش نیروها، کنترل و سرویس منظم محصولات توسط نیروی متخصص به صورت منظم در طی سال، نیز از خدمات پس از فروش محصولات شرکت داما می باشد.

خدمات پس از فروش و تعمیرات

شرکت داما در راستای نیاز مشتریان به خدمات پس از فروش و در جهت جلب رضات آنان اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش نموده است. واحد خدمات پس از فروش بصورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان محترم بوده و در صورت بروز مشکل نیروهای فنی حداکثر پس از 24 ساعت در محل خدمات حضور خواهند یافت.