با تمیز کردن و ضد عفونی کردن چکمه ها، خطر ابتلا به بیماری را محدود کنید

مقدمه

نیروی انسانی منبع مهمی برای ورود بیماری به واحد دامپروری می باشد. بیماری های عفونی می توانند از طریق کفش و چکمه وارد جایگاه های پرورش و نگهداری دام ها شده و سپس دام ها را به بیماری مبتلا کنند. بنابراین وجود یک دستگاه چکمه شور خوب جهت تمیز کردن کف و ساق چکمه های نیروهای مشغول در واحد ضروری می باشد. یک نکته حائز اهمیت این است که کفش ها یا چکمه های که از بیرون می آیند قبل از شستشو و ضدعفونی وارد جایگاه های نگهداری دام ها نشوند. بنابراین تعوض کفش یا چکمه و یا شستشو و ضدعفونی کردن آن قبل از ورود به محوطه پرورش دام ها یک ضرورت مطلق است.

تمیز کردن موثر چکمه ها

برای اینکه بتوانید چکمه‌ها را سریع و خوب تمیز کنید، دو مدل متفاوت و کارآمد توسط شرکت دانش محور داما طراحی و تولید شده است . چکمه شور امکان تمیز کردن حرفه ایی و بهداشتی چکمه ها را در زمان کوتاه فراهم می کند. این وسیله برای شرکت های تولیدی، دامپروری ها و کشتارگاه های بزرگ و کوچک قابل استفاده است.

 

مشخصات عمومی دستگاه چکمه شور:

چکمه شور با داشتن برس تمیز کننده چرخشی چکمه های کارمندان و کارگران را در کمترین زمان ممکن کاملا تمیز می کند. همزمان با چرخش برس ها، به طور مداوم با ماده تمیز کننده و آب تغذیه می شوند.

چکمه شور با داشتن ویژگی های منحصر به فرد زیر در افزایش بهداشت شرکت های تولیدی تاثیر گذار است:

+ ساخت و ساز قوی و کارآمد جهت تمیز کردن سریع و بهداشتی چکمه ها

+ دارای یک برس غلطکی چرخشی به صورت افقی برای تمیز کردن کف چکمه ها

+ دارای ۲ برس غلطکی به صورت عمودی برای تمیز کردن لبه ها و اطراف و بدنه چکمه ها

+ جنس برس ها از نوع نایلونی صنعتی با کیفیت و دوام بالا است.

مطالب مرتبط

عمر مفید گاو‌های شیری

طول عمر طبیعی بسیاری از گاوها می تواند به 15 تا 20 سال برسد. با این حال، در سیستم های تجاری، گاوهای شیری معمولا بیش

مقالات

قوانین همزدن کمپوست

تبدیل کمپوست  بخشی ضروری از فرآیند کمپوست است، اما فرکانس آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیایید آنها را بررسی کنیم: 1. سرعت در مقابل

تحقیق و توسعه

کمپوست ترنر چیست؟ | لندروور | همزن کود

چه اتفاقی برای کمپوست بعد از استفاده از کمپوست ترنر می افتد؟ هنگامی که از کمپوست ترنر در کمپوست سازی استفاده می کنید، چرخه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *